בשלבי בנייה מתקדמים: התעניינות רבה בפרויקט דירות הנופש היוקרתיות 'רויאל כינרת'

 

לראשונה, פרויקט ייחודי במגזר החרדי: מיזם אקסקלוסיבי ופורץ דרך של דירות נופש להשקעה בטבריה, עם נוף מדהים לכינרת, המעניקות חוויית הנאה מושלמת, לצד תשואה גבוהה.

הפרויקט – שבבעלות 'עמירון', החברה האמינה ובעלת המוניטין של ר' מנדי רייך, המקימה פרויקטים רבים למגזר בכל רחבי הארץ ועומדת בלוחות זמנים מזורזים ובנייה איכותית – מתמקד כעת במהלך ראשוני מסוגו ומהווה הזדמנות נדירה למשקיעי נדל"ן בתחום הנופש, בשל המיקום החלומי במרומי הר טבריה צומת פוריה, 400 מטרים מעל הכינרת, אליה ניתן להשקיף ממרפסות שמש מרווחות הפתוחות לנוף פנורמי של הרי הגליל, זאת בסמיכות לשכונת ק"ק 'צאנז' המעטירה ועם מפרט טכני גבוה במיוחד של דירות פאר, פנטהאוזים ודופלקסים מפוארים, בגודל של כ-150 מ"ר. ערבות בנקאית מלאה, על ידי בנק הפועלים, מסירה את כל הסיכונים ומבטיחה שלוות הנפש לכל המשקיעים.

לפי מומחי נדל"ן, הפרויקט זוכה לאטרקטיביות יוצאת דופן, בהשוואה לכל פרויקט דומה בירושלים, "בשליש ההשקעה, אתם מקבלים פנטהאוזים ודופלקסים לנופש יוקרתי, עם יתרונות רבים פי כמה וכמה, בשל המיקום המיוחד בטבריה, אך בגובה ההר המאפשר אוויר פסגות מרענן. הפרויקט משקיף לכינרת אך בסביבה חרדית, עם תשואה גבוהה ובערבות בנקאית מלאה. מדובר ביצירת מופת, לא פחות"!

לרוכשים תעמוד אפשרות להצטרף לחברת ניהול מקצועית שתנהל בעבורם את הנכס במשך כל השנה ותשכיר אותו בתעריפים גבוהים במיוחד בסופ"ש ולתקופות קצרות, כאשר במקביל הם יוכלו להנות מהנכס באופן אישי בזמנים הפנויים. חברת הניהול הינה חברה חיצונית המתמחה באופן מקצועי בתחום זה ותדאג לאיכות המקום ושמירה על הכללים, לרווחת כל הדיירים המתארחים והמשקיעים.

זה הזמן, להצטרף להצלחה!

הרשמה לפרוייקט

הרשמה לפרוייקט